Відпочинок в один клік: які телефонні додатки знадобляться у подорожі

Поява смартфонів радикально змінила усі аспекти нашого життя. І подорожі тому не вийняток. Завдяки відповідним телефонним додаткам мандрувати стає легше та більш захоплююче.
Усе що вам потрібно — завантажити на свій смартфон певний додаток. У ньому зможете знайти всі хвилюючі питання щодо тієї чи іншої країни. Тож пропонуємо десятку найпопулярніших.


Skyscanner
Сервіс містить одну з найбільших баз авіакомпаній і сайтів-посередників. Крім перельотів, через додаток можна шукати готелі і прокат машин. Результати пошуку можна фільтрувати по перевізнику, пересадки, тривалості польоту, а також часу вильоту і прильоту.
Крім того, можна налаштувати оповіщення про ціни на обрані маршрути і дати, щоб не пропустити найвигідніший варіант.

GoEuro
Сервіс об'єднує всі можливі варіанти пересування по Європі між містами і країнами — поїзди, автобуси і літаки. Додаток дозволяє знайти найдешевші і швидкі варіанти, а також найвигідніші по співвідношенню ціни, тривалості і часу відправлення. Карта показує шлях прямування і тривалість подорожі на різних видах транспорту.

Google Maps
Додаток пропонує всі звичні можливості служби Google, плюс додавання GPS, що робить неможливим загубитися у великому місті. Щоб завантажувати карти в реальному часі, знадобиться з'єднання з інтернетом. Крім того, можна використовувати функцію GPS, щоб стежити за своїм становищем на карті у міру вашого руху.
Google Maps дозволяє вибрати пункт призначення і спланувати найкоротший шлях до нього — з використанням громадського транспорту або пішки.

Maps.Me
Це швидкі й детальні автономні карти всіх країн світу, що працюють без підключення до інтернету. Додаток дозволяє задавати пошук в автономному режимі, а також знаходити потрібний об'єкт з усіх присутніх на мапі. За допомогою Maps.Me можна додати будь-яке місце в списку закладок, а також імпортувати маршрути з інших карт в додатку.
Крім того, сервіс дає можливість відправити пін будь-якого місця на карті за допомогою електронної пошти або СМС, а також використовувати режим автоматичного проходження.

TripAdvisor
Додаток дозволить запланувати і здійснити бездоганну подорож. У базі сервісу мандрівник може знайти відгуки і думки про найдешевші авіаквитки, кращі готелі, відмінні ресторани та розваги по всьому світу.
Крім того, дозвіл TripAdvisor дозволяє додатку отримати більш точні відомості про місцезнаходження і вибрати об'єкт, що розташований до вас найближче.

Booking
Додаток дозволяє знайти приміщення для будь-якої подорожі, відпустки або поїздки на вихідні. Сервіс дає можливість підтвердити пропозиції в готелях і апартаментах відразу після бронювання, зареєструвати заїзд без роздруківок, а також офлайн-карти. Пошук можна здійснювати за назвою готелю, міста чи пам'ятника поблизу. А варіанти можна фільтрувати за ціною, відгуками, наявності Wi-Fi і іншими параметрами.

Airbnb
Один з найбільш зручних сервісів для пошуку квартири для ночівлі як в останню хвилину, так і за півроку. Сервіс дозволяє легко знайти і велику квартиру на компанію, і бюджетну кімнатку.
Крім того, Airbnb дає можливість заробляти: ви можете здати своє житло мандрівникам або проводити екскурсії по місту.

Foursquare
Додаток показує на карті всі найближчі заклади біля місця вашого розташування. При цьому про них вказується коротка і докладна інформація, а також відгуки і рейтинги на основі оцінок інших відвідувачів. Foursquare — ідеальний варіант для пошуку закладів для обідучи вечері в незнайомому місті.

Google Translate
Перекладач, який вміщується в смартфон. Особливо корисним в подорожах додаток став після того, як отримав оффлайн-версію. Щоб уникнути труднощів перекладу в незнайомій країні, перед поїздкою можна скачати в телефон оффлайн-словники з Google Translate. Зараз перекладач підтримує 103 мови, тоді як версія без доступу до інтернету може перевести текст на 53 мови.

Тож подорожуйте і нехай ваші мандри не обтяжує жодна дрібниця!
Ваші Мандри-Подорожі.

Написати коментар


* Обов'язкові поля