Накращі напрямки для бюджетного відпочинку - літо 2015

Літній сезон вже близько. Дефіцит бюджету- не привід відмовляти собі у відпочинку.
Пропонуємо Вашій увазі найкращі напрямки для бюджетного відпочинку влітку — самостійно, компанією, сім'єю, автобусом, літаком, чи власним авто!


1) Болгарія
Номером один, поза конкуренцію, за вартістю, співвідношенням ціна-якість, кількістю бажаючих туди поїхати залишається Болгарія. У порівнянні з іншими пропозиціями – це найдешевший варіант більш-менш якісного відпочинку на морському узбережжі, який по кишені переважній більшості українців. На вибір подорожуючих — автобусні, авіа-тури, та готелі під власний доїзд. Найбільш популярні курорти — Сонячний Берег, Золоті Піски, Созополь, Албена, Несебр.
Необхідно пам'ятати, що до Болгарії громадянам України необхідна віза, але на відміну від більшості країн Шенгену — пакет документів простий і не спричинює головного болю.

http://www.maptour.com.ua/countries/bulgary-1.html


2) Греція
Друге місце заслужено посідає Греція. Це в основному район Халкідікі, оскільки він найближчий для нас (якщо діставатися туди на автомобілі чи автобусі). Хоча південь Греції, Крит не набагато вищий за ціною, хоча туди дістатися можна хіба літакомЗвісно, окрема потрібно сплатити за шенгенську візу, якщо людина її не має.

http://www.maptour.com.ua/countries/greece-1.html

3) Туреччина
Третє місце в нашому рейтингу займає Туреччина. Постійно, незмінно, щорічно популярна. Вищий рівень сервісу, в основному авіа-тури, система «Все включено», анімація для дітей та дорослих, піщані і галькові пляжі, спокійний, активний, сімейний віжпочинок, але і цінова політика відповідно, змінюється в залежності від категорії готелю та регіону. Найбільш популярні курорти — Анталія, Кемер, Бодрум, Белек, Сіде
http://www.maptour.com.ua/countries/turkey.html


4) Чорногорія
Перлина Адріатики. Чудова природа, смачна кухня, неповторне море. Останнім часом дуже популярна як для сімейного, так і для молодіжного відпочинку. Великий плюс даного напрямку- безвізовий режим з Україною — тому більшість туристів «ловлять» гарячі тури, а велика кількість рейсів з Києва та Львова додають зручності.
Найбільш популярні місця для відпочинку- Будва, Бечічі, Рафаїловичі, Петровац

http://www.maptour.com.ua/countries/montenegro.html

5) Україна
Почесне місце в нашому списку займає наша рідна ненька-Україна.
І хоча до Криму вже мало хто наважиться поїхати відпочивати, залишаються такі незмінно популярні напрямки як Карпати, Закарпаття на заході, Волинь на півночі, а з південного боку завжди актуальні Одеська та Херсонська область. Не варто недооцінювати потенціал наших власних природніх ресурсів.
http://www.maptour.com.ua/countries/ukraine.html
Головне — позитивний настрій, хороша компанія і жага вражень та відпочинку!


Написати коментар


* Обов'язкові поля