Балтійські береги. Новорічний тур

Залишіть відгук про цей товар першими

5 329 грн.
Оновлено 10-2014

Короткий огляд

Чудовий новорічний тур на Балтійські береги !

Балтійські береги. Новорічний тур
Дати туру: 29.12.14- 03.01.15

Маршрут: Львів - Вільнюс - Таллін - Стокгольм - Рига - Львів

6 днів/ 5 ночей

 

 

Зустріч Нового Року на поромі!!!

День 1.
29.12 ПОНЕДІЛОК
 
08.30 Збір на Львівському ж.д. вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
9:30 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Переїзд в Литву.
При швидкому перетині кордону екскурсія по Вільнюсу. Вільнюс - столиця Литви, одне з найстаріших міст Європи. Розташований на березі річки Неріс, Вільнюс має репутацію міста гостинного, душевного, гармонійного і ... трохи туманного .... Поселення в готель. Вечірня програма «Пробуємо Литву на смак» - вечеря в національному ресторані із справжніми литовськими смаколиками , костюмами, музикою і кращими настоянками (дорослі - 30 € / діти до 12 років - 18 €). Виїзд на екскурсію і повернення в готель на громадському транспорті (оплачується додатково). Нічліг.

День 2.
30.12 ВІВТОРОК
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час у Вільнюсі.
Екскурсія в колишню столицю Великого князівства Литовського, «Середньовіччя казковий замок - Тракай !!!» (дорослі - 23 € / діти до 12 років - 13 €) .. Примітне і унікальне місто з чотирма озерами і безліччю острівців, які ваблять своєю красою. А між ними височить гордість міста і Литви, знаменитий середньовічний Тракайський замок. Єдиний замок на воді у всій Східній Європі, розкішні зали якого прикрашають вітражі і фрески, а місцевий музей гордо зберігає пам'ять про історію країни. Переїзд в Естонію.
Автобусна оглядова екскурсія по столиці Естонії. Нас чекає «Лицар Балтійського моря - Таллін». Таллінн захоплює гармонійним поєднанням старого і нового. Неподалік від сучасних торговельних комплексів і офісних будівель знаходяться прекрасні парки і старовинні пам'ятники архітектури. Відвідаємо парк Кадріорг, Співоче поле, район Піриту, пам'ятник «Русалці», Піриту, Співоче поле, побачимо телевежу, площа Свободи. Вільний час. Для бажаючих:
«Легенди Талліна» (дорослі - 18 € / діти до 12 років - 10 €). Запрошуємо прогулятися по Нижньому і Верхньому Таллину і почути їх легенди. Вузькі вулички Старого міста не змінилися за сотні років. Потрапиш в них - і здається, ніби ти в Середньовіччі. Нижній Таллін - місто купців і ремісників, а Верхній - оплот лицарської, королівської та духовної влади. А в кожній нашій легенді міститься частка правди .... Нічліг.

 

День 3.
31.12 СЕРЕДА
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Таллінні. Для бажаючих:
«Легенди Талліна» (дорослі - 18 € / діти до 12 років - 10 €). Запрошуємо прогулятися по Нижньому і Верхньому Таллину і почути їх легенди. Вузькі вулички Старого міста не змінилися за сотні років. Потрапиш в них - і здається, ніби ти в Середньовіччі. Нижній Таллін - місто купців і ремісників, а Верхній - оплот лицарської, королівської та духовної влади. З оглядових майданчиків місто постане перед нами в своєму чудовому середньовічному вбранні, з дахами високих веж і шпилями церков. А в кожній нашій легенді міститься частка правди ....
«Таємниці міської Ратуші» (дорослі - 18 € / діти до 12 років - 10 €). Таллінська ратуша - єдина збережена середньовічна ратуша в Північній Європі. Старенька-ратуша, розташована в серці Старого міста, гідно відзначила своє 600-річчя і отримала нагороду Культурної спадщини Європейського Союзу. Перед нами розкриється безліч таємниць .... Хто і як керував старовинним містом, чим торгувало місто, як і за якими законами жили люди в давнину ....
«Дегустація лікерів» (дорослі - 23 € / діти до 12 років (без алкоголю) - 10 €). Естонія здавна знаменита традиціями виготовлення всіляких алкогольних напоїв. Дегустація та розповідь про винаходи знаменитих, традиційних естонських лікерів - Старий Таллінн, Півень на пеньку, Башта Кійу!
18:00 - Відплиття в Стокгольм на поромі. Ночівля на поромі. Зустріч Нового Року на поромі!

Святкова Новорічна вечеря!!! Ночівля на поромі.
Вітаємо з Новим 2015 роком!!!

День 4.
01.01 ЧЕТВЕР
Сніданок на поромі (оплачується додатково). Рекомендуємо замовити сніданок. 10:00 - прибуття в Стокгольм.
Стокгольм - столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але і тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Ми хотіли в казку ... і тому ми тут. Пішохідна екскурсія центральною частиною міста «Gamla Stan -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички та площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів. Вільний час. Для бажаючих екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія з фотопаузою «Місто на воді - Стокгольм» (дорослі - 18 € / діти до 12 років - 13 €). Королівський палац, набережена озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядову площадку, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Таємний Фрегат Vasa» (дорослі - 23 € / діти до 12 років - 10 €). Нас чекає єдиний у світі який зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але .... Про це наша історія. Він пролежав на дні 333 роки і зберігся майже на 90 відсотків. Ми дізнаємося, як вдалося зберегти цей корабель протягом багатьох столітть, дізнаємося про предмети, які вдалося підняти з глибини і зберегти для нащадків.
«Королівський Стокгольм» (дорослі - 30 € / діти до 12 років - 18 €). Найбільший за площею діючий Королівський палац Европи- офіційна робоча резиденція короля Швеції Карла XVI Густава. До наших днів зберігся красивий ритуал зміни варти у внутрішньому дворику двору. Ми познайомимося з історією сучасної шведської королівської сім'ї, розберемося, чому королівська сім'я гордо носить французьке прізвище Бернадот і чому Шведський король не носить корону на голові.
«АВВА в Стокгольмі» (дорослі - 30 € / діти до 12 років - 18 €). Швеція пишається своїми музикантами. Запрошуємо в музей групи, на музичну інтерактивну виставку. Під час екскурсії ми дізнаємося про життя і кар'єру всіх учасників групи, про їх внесок у світову культуру, про шведську музику сьогодні.
17:30 - відплиття порома зі Стокгольма в Таллін. Ночівля на поромі.

День 5.
02.01 П'ЯТНИЦЯ
Сніданок на поромі (оплачується додатково). 10:00 - прибуття в Таллін. Переїзд в Ригу.
Оглядова екскскурсія по столиці Латвії Ризі. Рига - одне із найзатишніших, старовинних міст Латвії, і найбільше в країнах Балтії. Місто- натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига - місто доброї кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе. Під час пішохідної екскурсії по Старій Ризі, ми дізнаємося про що розповідають будинки та вулиці старого міста, познайомимося з багатьма архітектурними пам'ятками середньовіччя. Якщо захочемо- продегустіруем Ризький бальзам (оплата по меню). Вільний час. Для бажаючих:
«Метрополія югендстіля» (дорослі - 13 € / діти до 12 років - 6 €). Що ж таке "югендстиль"? На самому початку 20 століття серед людей мистецтва з'явилося прагнення до чогось нового і молодіжного, що і вилилося в архітектурі в стиль модерн. І тепер в Ризі є квартал, де кожна будівля - шедевр архітектури. Ось про це наша історія. Бажаючі зможуть відвідати музей інтер'єру югендстіля Риги (вхідний квиток оплачується самостійно). У музеї у нас буде унікальна можливість поринути в атмосферу початку XX столітя – оригінальні меблі, предмети інтер'єру та ті предмети, які використовували в побуті. Тут можна послухати, як грає старовинний грамофон і відчути атмосферу старої Риги ....
«Місто музикантів і квітів - Юрмала» (дорослі - 18 € / діти до 12 років - 10 €). Історія популярного міста-курорту починалася з рибальських хатин. Сьогодні Юрмала найпопулярніший курорт на березі Балтійського моря з незвичайною аурою прибережного містечка. Дерев'яна архітектура Юрмали - спогади про минуле в стилі модерн .... Ми прогуляємося по самим примітним місцям міста: пляж, концертний зал «Дзінтарі», вул. Йомас, парк Дзінтарі, дача президента Латвії ... Виїзд на Україну.

День 6.
03.01 СУБОТА 
Час прибуття до Львова орієнтовно 15:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на ж.д. вокзал. До нових зустрічей
.

 
Дати туруВартість туру
при оплаті замовлення
Діти
(до 12 років)
Дорослі
29.12НГ
до 30.10.2014230 
260 
до 10.11.2014238 
268 
после 10.11.2014260 
280 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Страховка (групова).
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 2- 3 * зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Обов'язково! Спальне місце в каютах на поромах на вибір:
Місце в 4-х місцевій каюті (два пароми) без вікна / с вікном -50Є / 63Є
Місце в 2-х місній каюті (два пароми) без вікна / с вікном -98Є / 123Є
Місце в 1 -но місцевої каюті без вікна / с вікном - 196Є / 243Є
• Високий сезон-червень, липень, серпень
Місце в 4-х місцевій каюті (два пароми) без вікна / с вікном -80 Є / 96Є
Місце в 2-х місній каюті (два пароми) без вікна / с вікном -158 Є / 188Є
Місце в 1 -но місцевої каюті без вікна / с вікном - 310Є / 378Є
• За бажанням:
• Сніданки на 2 поромах діти / дорослі 28Є
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Консульський збір 35 €.
Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі.
При відмові НЕ повертається.
• Праздничный Новогодний ужин обязательен 46 євро. Заказывается при заказе тура.


____________________________________________________________________________________________

Менеджер відділу Автобусні тури по Європі з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11, у Хмельницькому (0382) 707-608, у Києві (044) 383-60-63, skype: info.maptour, ICQ  602520400, e-mail:info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Балтійські береги. Новорічний тур