Балтійські мотиви. Стокгольм + Вільнюс, Таллінн і Рига. Виїзд з Києва

Залишіть відгук про цей товар першими

4 585 грн.
Оновлено 11-2018

Короткий огляд

Маршрут: Львів - Вільнюс - Рига - Юрмала - Стокгольм - Таллін - Львів
6-денний тур. 
Два нічліга на лайнері і  день прогулянок по Стокгольму.
Екскурсія по Ризі і Стокгольму - вже у вартості.


Балтійські мотиви. Стокгольм + Вільнюс,  Таллінн і Рига. Виїзд з Києва
Дати туру

Грудень 2018Січень 2019Лютий 2019
9; 22; 305; 13; 2010; 24

 
День 1

Львів – Вільнюс
Збір групи на зал. вокзалі.

Екскурсія "Тільки у Львові" (входить у вартість туру)
Подарунок. Автобусна екскурсія по Львову «Тільки у Львові...». Ми побачимо і зупинимося на фотопаузу біля Церкви Святого Юра, проїдемось вуличками Старого Львова, зробимо невелику пішохідну прогулянку по центру стародавнього граду, під'їдемо до Високого замку і по вулиці Личаківській закінчимо нашу екскурсію на вокзалі. Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Нічний переїзд до Литви.


День 1 - Львів – Вільнюс День 1 - Львів – ВільнюсДень 1 - Львів – Вільнюс День 1 - Львів – Вільнюс


День 2

Вільнюс – Рига

При бажанні всієї групи:

"Побачення з Вільнюсом!" 

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)

Костел Св. Анни - шедевр готики, костел Св. Петра і Павла - перлина бароко, Кафедральний собор - приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, ворота каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), замкова вежа Гедемінаса, монастирі кармелітів і місіонерів, палаци Огінських і Радзивіллів викликають захоплення своєю красою і неповторністю. Надають місту аромат середньовічної давнини маленькі старовинні будиночки, чарівні затишні вулички, приємні ресторанчики і романтичні набережні, звідки відкриваються чудові панорами міста.
Переїзд в Ригу.
Екскурсія "Пішохідна екскурсія по столиці Латвії Ризі"

 (входить у вартість туру)

Рига - одне із найзатишніших, старовинних міст Латвії, і найбільше в країнах Балтії. Місто-натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига- місто доброї кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе. Під час пішохідної екскурсії по Старій Ризі, ми дізнаємося про що розповідають будинки та вулиці старого міста, познайомимося з багатьма архітектурними пам'ятками середньовіччя. Якщо захочемо, продегустуємо Ризький бальзам (оплата по меню).

"Романтичні історії Риги"

 (Дорослий: 10€ / Діти: 6€)

На вуличках, які струмочками стікаються до Ратушній площі, лунає скрип колеса, іржання коней і вигуки торговців. Ми побачимо: богиню Долі, Будинок «замурованих», балкон Джульєтти у Глухого провулка, вуха царя Мідаса, маски церкви Святого Іоанна. Ми почуємо легенди про відьму-сороку, «ожівшем» шведському дерев'яному солдатику, відданого кохання, «страшний сон» ризького ката, пихатої Доротеї, ввічливому старця і примару лицаря.

"Таємниці мореплавців"

 (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

Один з кращих музеїв міста - історії Риги і мореплавства. Свій початок музей бере з приватної колекції лікаря Ніколауса фон Химзеля. Тут ми побачимо древні човни, прикраси і знаряддя праці, знайдені під час розкопок, численні карти і зображення Риги, статую Великого Крістапа, меч ката, дивовижний макет башти Святого Петра. Цікава Срібна колекція музею.
Нічліг.День 2 - Вільнюс – Рига День 2 - Вільнюс – Рига День 2 - Вільнюс – Рига День 2 - Вільнюс – РигаДень 3 

Таллінн – Юрмала – Рига

Сніданок.

Душевна Рига

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)

Найдушевніші розповіді про столицю Латвії. Рига-місто стародавнє йому більше 800 років. Район спікера, Центральний ринок-найбільший критий ринок в Європі! Мости Риги і район Пардаугава. Стиль Модерн -вулиці в стилі модерн, які складаються з прекрасних фасадів будинків, Еспланада і Верманський сад.

Місто музикантів і квітів - Юрмала

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

Історія популярного міста-курорту починалася з рибальських хатин. Сьогодні Юрмала найпопулярніший курорт на березі Балтійського моря з незвичайною аурою прибережного містечка. Дерев'яна архітектура Юрмали - спогади про минуле в стилі модерн .... Ми прогуляємося по самим примітних місцях міста: пляж, концертний зал «Дзінтарі», парк Дзінтарі.
Переїзд в Таллінн. Відплиття в Стокгольм на паромі. А тепер нас чекає подорож на поромі!!! Розважальні програми, ресторани - на будь-який смак, адже кулінарні враження - це дуже важлива частина морської подорожі. А ще магазини на поромі з унікальним асортиментом і вигідними цінами. Ночівля на паромі.


День 3 - Таллінн – Юрмала – Рига День 3 - Таллінн – Юрмала – Рига День 3 - Таллінн – Юрмала – Рига День 3 - Таллінн – Юрмала – Рига
День 4

Стокгольм

 
Сніданок на паромі (оплачується додатково).
Екскурсія 

Серце Стокгольма - старе місто Gamla Stan

 (входить у вартість туру)

Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивовижних фактів
Вільний час. Екскурсії на вибір.

Місто на воді - Стокгольм

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера та Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.

Таємний Фрегат Vasa

 (Дорослий: 21€ / Діти: 21€ + вх. квиток)

Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але ... Про це наша історія.

Королівський Стокгольм

 (Дорослий: 21€ / Діти: 21€ + вх. квиток)

Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи- офіційна робоча резиденція короля Швеції Карла XVI Густава.
Відплиття парому з Стокгольма.


День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм


День 5
 

Таллінн

  Сніданок на паромі (оплачується додатково).

Лицар Балтійського моря - Таллінн

 (Дорослий: 18€ / Діти: 10€)

Таллінн захоплює гармонійним поєднанням старого і нового. Старе Місто - зачаровує середньовіччям, приваблює вузькими готичними будинками, флюгерами на них, черепичними дахами, і фортечною стіною з розсипом веж. Старе Місто Таллінна збереглось дуже добре і є пам'яткою старовини ЮНЕСКО. Старе місто ділиться на дві частини: Нижнє Місто, яке називають "будинком воску і льону" і Верхнє Місто - місто-лицар.
Вільний час. Екскурсії на вибір.

Більше про Таллінн

 (Дорослий: 18€ / Діти: 10€)

Під час екскурсії ми проїдемо поряд з цікавими районами міста: кварталом - Ротерманн, діловим районом city, побачимо дерев'яну архітектуру Таллінна 19 - початку 20-х століть. Прогуляємося по парку Кадріорг, з чудовим бароковим палацом, побачимо діючу резиденцію Президента, відвідаємо знамените Співоче поле. Ще вас чекає прекрасний вид на затоку зі сходів дворянської садиби, де знімався фільм «Собака Баскервілів», далі походіть по руїнах середньовічного монастиря св.Брігітти. Проїдемо колишнє олімпійське селище, адже в Таллінні проходила вітрильна олімпійська регатта, зупинка біля пам'ятника затонулого в кінці 19 століття броненосцю Русалка.

Дегустація лікерів Талліна

 (Дорослий: 21€ / Діти: 21€)

На екскурсії ми дізнаємося, як багато в Талліні пов'язано з виготовленням різних звеселяючих і міцних напоїв! Як і де варили і пили пиво городяни, як виробляли горілку барони, і як, вже в минулому столітті з'явилися відомі всім естонські лікери. Лікер Старий Таллінн - Vana Tallinn. Їдеш в Таллінн? - привези пляшечку лікеру Старий Таллінн. Солодкий і міцний естонський лікер завоював загальну популярність і залишається одним із символів Естонії. Лікер Півень на пеньку - Kannu Kukk. Найстаріший і найбільш елітний естонський лікер, з'явившись більше 70 років тому, втіливши в собі старовинні традиції приготування лікерів. Лікер Вежа Кію - Kiiu Torn. Лікер проводиться з натуральних компонентів та має дивовижно приємний смак, що нам і належить оцінити.

Легенди Талліна

 (Дорослий: 10€ / Діти: 10€)

За час цієї екскурсії ви дізнаєтеся талліннські легенди і перекази, ми побачимо будинки, де до сих пір показуються примари ... А в кожній нашій легенді міститься частка правди.
Виїзд в Україну.

День 5 - Таллінн День 5 - Таллінн День 5 - Таллінн День 5 - ТалліннДень 6  

Львів

  20:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на на залізниці вокзал. До нових зустрічей!Вартість туру

Дата Дорослі           Діти (до 16 років)           
09.12178 €
163 €
22.12146 €
130 €
30.12246 €
236 €
05.01191 €
178 €
13.01146 €
130 €
20.01146 €
130 €
10.02146 €
130 €
24.02146 €
130 €
доплата (за одномісне проживання)100 €
100 €


Вартість туру включає: 

• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• проживання в готелі 3* зі сніданками
• екскурсії по програмі
• проїзд в 4-х місцевій каюті економ - класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі, БЕЗ сніданку
• на поромах Таллінн - Стокгольм - Таллінн
• у каютах: душ, туалет. Послуга по підселенню тільки в жіночі або чоловічі каюти не надаєтьсяДодатково оплочується: 

• Турпакет на будь-яку з можливих сум - дивитись Калькулятор (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обовязковим. Виключенням є певні тури по Болгарії.
• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 €
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 13 € (місця з 1 по 16).
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• за бажанням можна добронювати категорію каюти вище, вартість під запит
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)

З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт - віза не потрібна. 
Для тих, в кого паспорти НЕ біометричні чи потрібна віза:
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10€
• Консульський збір + Візовий Центр = 35€ + 25€
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Якщо Турист у період обслуговування на свій розсуд або в силу інших обставин не скористався усіма або частиною оплачених послуг, вважається, що такі послуги надані в повному обсязі.
_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Автобусні тури Європою з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber),Харків (099) 460-07-02 (viber)
 e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Балтійські мотиви. Стокгольм + Вільнюс, Таллінн і Рига. Виїзд з Києва