Автобусний гірськолижний тур - Австрія-Швейцарія-Італія

Залишіть відгук про цей товар першими

16 750 грн.
Оновлено 10-2015

Короткий огляд

Катання без кордонів - Австрія-Швейцарія-Італія

Автобусний гірськолижний тур  - Австрія-Швейцарія-Італія



Автобусний гірськолижний тур "Ішгль і всі зіркові курорти"

Катання без кордонів - Австрія-Швейцарія-Італія
 

 



"Зіркові" курорти - Ішгль - Сант Антон - Лех - Серфаус - 
Санкт Моріц - Лівіньо - Зьольден
Шикарний готель з розкішною кухнею.
Сауна після лиж.
Доставка на схили + скі-бус.

 

  

ВИЇЗД: 02.01.2016 (12 днів)

Вартість: 670 євро

Програма туру:

1 день. 02.01
Виїзд з Києва або Вашого міста поїздом в Чоп.

2 день. Відень - 03.01
Прибуття поїздом в Чоп вранці. Починаємо наш гірськолижний тур. Посадка в автобус. Переїзд в Австрію. Прибуття до Відня. Розміщення в готелі. Вечірня прогулянка по місту. Ночівля

3 день. Тіроль - 04.01
Сніданок. Переїзд в Тіроль. Факультативна екскурсія в Зальцбург *. Прибуття в готель Edelweiss 3 * у м Pfundswww.edelweiss-pfunds.com. Вечеря. Ночівля.

4 день. Ішгль - Самнаун, Наудерс - 05.01
Сніданок. Починаємо наш гірськолижний відпочинок - довільне катання в районі Ішгль-Самнаун або Наудерс. Вечеря.

5 день. Ішгль - Самнаун, Наудерс - 06.01
Сніданок. Довільний катання в районі гірськолижних курортів Ішгль-Самнаун або Наудерс. Вечеря.

6 день. Ішгль - Самнаун або Серфаус * - 07.01
Сніданок. Довільний катання в районі Ішгль-Самнаун. Факультативний виїзд і катання в Серфаус *. Вечеря.

7 день. Ішгль - Самнаун або Санту-Антоніу, лех * - 08.01
Сніданок. Довільний катання в районі Ішгль-Самнаун. Факультативний виїзд і катання в районі Cанта Антон - Лех *. Вечеря.

8 день.Ішгль - Самнаун, санкт-Моріц (Швейцарія) * - 09.01
Сніданок. Катання в районі Ішгль-Самнаун. Факультативний виїзд і катання на гірськолижному курорті Санкт-Моріц *. Вечеря.

9 день. Ішгль - Самнаун або Лівіньо (Італія) * - 10.01
Сніданок. Катання в районі Ішгль-Самнаун. Гірськолижний тур триває - для бажаючих факультативний виїзд і катання в районі гірськолижного курорту Лівіньо *. Вечеря.

10 день. Зольден - 11.01
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Зельден. Катання. Відвідування СПА-центру АКВАДОМ *. Виїзд. Нічний переїзд.

11 день. Берегово–Мукачево - 12.01
Прибуття в Україну. Відвідування термального комплексу в Берегово чи дружні посиденьки в ресторані. Виїзд потягом з Чопа до Києва.

12 день. Повернення - 13.01
Прибуття до Києва за розкладом.
 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
- Проживання в готелі "EDELWEISS" 3 * http://www.edelweiss-pfunds.com
- Харчування - сніданки і вечері (в горах), сніданки - в транзитних готелях
- Переїзд комфортабельним автобусом
- Провезення гірськолижного спорядження
- Супровід по всьому маршруту
- Щоденні трансфери в райони катання рейсовим скі-бусом або своїм автобусом згідно програми 

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:
- Ж.д. квитки до Чопа
- Візові послуги
- медична страховка
- виїзди, позначені *
- напої на вечерю
- Прокат лиж - від 20 євро / доба за комплект
- тур. такси в готелях - 1,50 євро / доба / особа
 

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати

___________________________________

Менеджер відділу Автобусні тури по Європі  з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11, у Хмельницькому (0382) 707-608, у Києві (044) 383-60-63, skype: info.maptour, ICQ  602520400, e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Автобусний гірськолижний тур - Австрія-Швейцарія-Італія