Туристична агенція "Мандри-Подорожі"

       Мені ніколи в житті не доводилось зустрічати людей, які не полюбляють подорожувати, які б сказали «ні, ти знаєш, я більше люблю залишатись на одному місці і мені зовсім не до вподоби знайомитись з новими місцями, культурами, людьми». А Вам такі зустрічались? Здається серед багатьох наших мрій, що має кожен, в ТОП-10 потрапляє мрія про пригоду, подорож або мандрівку до найбільш приваблюючого та казкового куточку планети, чи не так?.. І найцікавіше, що як тільки ми робимо перший крок, зупинитись вже дуже складно. Прагнення відкривати все нові та нові горизонти переповнює! А  коли ми повертаємось додому, навіть ще на шляху додому, ми вже плануємо, куди б поїхати наступного разу. І це чудово! Ці бажання і мрії моїх близьких, друзів, незнайомців захоплюють мене! По справжньому захоплюють! Я повністю з вами солідарна у бажаннях і мріях про подорож!

    Саме тому і виникла ідея створення туристичної компанії «Мандри-Подорожі». Світ прекрансний і немає меж для нашого захоплення ним. Зробити вибір серед такого розмаїття непросто. Тому ми вирішили систиматизувати, структурувати ту величезну множину пропозицій на туристичному ринку, який, дякувати Богу, невпинно розвивається в Україні, аби полегшити процес Вашого вибору. Окрім того, ми бажаємо розповісти Вам про найцікавіші продукти на туристичному ринку, насправді їх дуже багато і самостійно зорієнтуватись у цьому вирі важко, практично неможливо, така робота вимагає злагодженої командної співпраці, якої ми прагнемо, яку ми будуємо і надзвичайно цінуємо у компанії «Мандри-Подорожі». Завдяки цьому ми раді запропонувати Вам найкраші, лише актуальні, топові пропозиції для відпочинку та подорожей, і я впевнена, що кожен зможе знайти щось саме для себе, доступне, що не вимагає зайвих та невиправданих витрат, і повністю задовольняє Ваші прагенння нових вражень! Будь-який продукт, який Ви бачите у нашій пропозиції – це перш за все продукт високого рівня, перевірений нами особисто, майстерно відшілфований професіоналами у сфері туристичної діяльності. Ми пишаємось співпрацею з нашими партнерами – без перебільшення найкращими туристичними компаніями України.

      І вся робота, яка була зроблена, всі зусилля, що доладаються, всі мрії, що стають реальністю – все це ми робимо для вас, наші дорогі мандрівники та любителі подорожей!

 

З повагою та любов'ю Н.Байдич

Контактна інформація:

м. Хмельницький:

29000 м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 45, 2 поверх

 тел. 067-383-26-11 ,  (0382) 707-608


Skype:    maptour.com.ua

 

Наші сторінки в соціальних мережах:

ВК

FB


e-mail: info@maptour.com.ua

 

Завжди раді чути та бачити Вас своїми шановними гостями!